Категорија

Вести

„Златниот“ гол на Тодоровски го однесе Пелистер во четвртфиналето на Купот

Најинтересниот натпревар од возвратната програма од осминафиналето на Купот на Македонија беше дуелот меѓу Ренова и Пелистер. „Зелените“ дојдоа со предност од...
Прочитајте повеќе