Категорија

Uncategorized

Бујчевски и Трифуновски стрелци во триумфот на Пелистер над Академија Пандев

Пелистер – Академија Пандев 2:0 (0:0) Во последниата пријателска средба пред стартот на шампионатот, Пелистер во Битола го совлада новиот второлигаш Академија...
Прочитајте повеќе
1 2 3 6