League Table

Home Away Overall
PosTeamP WDLFA WDLFA WDLGDPTS
1ФК Вардар36 25837524 00000 25835183
2ФК Шкендија36 201067139 00000 201063270
3ФК Работнички36 1412104941 141210854
4ФК Пелистер36 1410124435 00000 141012952
5ФК Ренова36 1313104237 00000 131310552
6ФК Силекс36 1114114143 00000 111411-247
7ФК Победа36 1011153450 00000 101115-1641
8ФК Шкупи36 813152739 00000 81315-1237
9ФК Брегалница36 412203969 00000 41220-3024
10ФК Македонија Ѓорче Петров36 411213580 00000 41121-4523